Browar Prost

Dane adresowe:

Paprotna 4,
51-117 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Patryk Sudoł
michal.jaworski@browarprost.pl
713210747
732 917 248

Dane firmy:

Browar Prost
NIP: 8951004266
REGON: 930426762

WWW:

Social Media:

Opis firmy Browar Prost

Sala ślubna w Browarze Prost – wyjątkowe miejsce na wyjątkowe kameralne jak i większe wesele. Położony na obrzeżach Wrocławia browar restauracyjny oferuje swoim gościom do dyspozycji nową salę na wesele w klimacie industrialnym. Zapewniamy kompleksową organizację i obsługę wesel. Do każdego przyjęcia weselnego podchodzimy indywidualnie, aby wszystko było zgodne z wytycznymi i oczekiwaniami Pary Młodej. Jesteśmy otwarci na wszelakie propozycje, pomysły ze strony Państwa Młodych i chętnie służymy pomocą lub radą. Możemy zarekomendować także zespoły muzyczne, kamerzystów ślubnych, fotografów, orkiestry lub florystykę.

Oferta firmy

Sala weselna przeznaczona jest na wesele we Wrocławiu od 60 do 100 osób w zależności od kompozycji i ustawień stołów (prostokątnych lub okrągłych). – choć możliwa jest także dostawka na terenie ogrodu przy wykorzystaniu altany czy namiotu.

W naszym bogatym menu Nowożeńcy znajdą nie tylko dania tradycyjnej kuchni polskiej, ale także przysmaki kuchni bawarskiej i co najważniejsze wysokiej jakości piwa rzemieślnicze. Oferujemy także możliwość personalizacji etykiet piw do wymogów zainteresowanych. Wszystkie dania przygotowywane są przez naszych doświadczonych kucharzy oraz dynamiczną obsługę w nowej profesjonalnej kuchni. Razem z przyszłą Parą Młodą komponujemy indywidualnie menu, zimną płytę lub inne dodatki. W trakcie wesela jest dostępny manager naszego browaru kraftowego, który zadba o odpowiedni przebieg tego jakże ważnego i wyjątkowego dnia.

Posiadamy wolne terminy, dlatego polecamy i zapraszamy do współpracy!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Willa Diana to górski obiekt rekreacyjno-wypoczynkowy, który posiada salę weselną na 130 osób i chętnie wspólnie z Wami wyprawi góralskie weselicho! Gwarantujemy, że wesele w górach Sudetach zapadnie Wam i waszym gościom w pamięć – swojskie wyroby, obsługa kelnerska w strojach ludowych, otoczenie gór, wygodne noclegi i rozsądne ceny – oferty weselnej Diana nie można przegapić! Nasz obiekt posiada salę z wyjściem do ogrodu z pobliskim lasem oraz wiele innych atrakcji, które umilą gościom pobyt i zabawę.