Buttonfly

Dane adresowe:

Dunajewskiego 6/402,
31-133 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Biuro Buttonfly
info@buttonfly.pl
600-624-264

Dane firmy:

Buttonfly
NIP: 9690056921
REGON: 242727358

WWW:

Social Media:

Opis firmy Buttonfly

Buttonfly to firma zajmująca się produkcją wysokiej jakości przypinek na zamówienie. Jednym z jej popularnych produktów są przypinki ślubne. Mamy możliwość wykonania projektu graficznego takiej przypinki na własną rękę lub skorzystania w tym celu z ich pomocy. Przypinki weselne to dobry pomysł na pamiątkę i mały podarunek dla gości weselnych. Przypinki na ślub najczęściej wykonane są z magnesem, dzięki czemu każdy obdarowany będzie mógł go przyczepić na przykład do swojej lodówki. Oprócz przypinek na ślub zamówimy tutaj również przypinki reklamowe czy przypinki okolicznościowe. Katalog wszystkich dostępnych na zamówienie produktów znajduje się wraz z cennikiem na stronie www firmy.

Oferta firmy

W ofercie niniejszej firmy z Krakowa znajdują się:
- przypinki ślubne
- przypinki weselne
- przypinki na zamówienie
- przypinki metalowe
- przypinki okolicznościowe.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Zastanawiacie się co cechuje nietuzinkowy sklep internetowy Pyszne Krówki? Przede wszystkim zadowolenie naszych Klientów.
Poszukujesz nietuzinkowej formy reklamy dla swojej firmy? Pamiętajcie o tym, że warto postawić na prostą formę oraz jasny przekaz.
Sweet Corner to firma zajmująca się dostarczaniem słodyczy reklamowy, na których można nanieść dowolny nadruk czy też logo firmowe.