Miody Ślubne

Dane adresowe:

Grunwaldzka 17,
31-524 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

info@miody-slubne.pl
796800070

Dane firmy:

Miody Ślubne
NIP: 6751211930
REGON: 120127070

WWW:

Social Media:

Opis firmy Miody Ślubne

Zastanawiacie się w jaki sposób uświetnić wesele? Zastanówcie się nad upominkami dla gości w postaci miodów ślubnych. Wystarczy, że na stolikach postawicie malutkie miodki ślubne, które będą posiadały nietuzinkową etykietkę, która będzie zaprojektowana specjalnie dla Państwa Młodych. Miody ślubne sprawdzą się idealnie jako prezent dla gości weselnych, którym chcielibyście podziękować za obecność w tym niezwykle ważnym wydarzeniu dla Was. Jeśli przekonaliśmy Was do naszych ślubnych miodów, odwiedźcie naszą stronę internetową, aby zamówić miody ślubne.

Oferta firmy

Oferujemy miody ślubne w niewielkich słoiczkach z spersonalizowaną etykietką. Miód, którym wypełniam nasze małe słoiczki pochodzą z rodzinnej pasiek spod Krakowa, gdzie od pokoleń kultywowane są pszczelarskie tradycje.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Buttonfly to firma zajmująca się produkcją wysokiej jakości przypinek na zamówienie.
Zastanawiacie się co cechuje nietuzinkowy sklep internetowy Pyszne Krówki? Przede wszystkim zadowolenie naszych Klientów.
Poszukujesz nietuzinkowej formy reklamy dla swojej firmy? Pamiętajcie o tym, że warto postawić na prostą formę oraz jasny przekaz.