Sweet Corner

Dane adresowe:

Grunwaldzka 17,
27-400 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

info@sweet-corner.eu
796800070

Dane firmy:

Sweet Corner
NIP: 6751211930
REGON: 120127070

WWW:

Social Media:

Opis firmy Sweet Corner

Sweet Corner to firma zajmująca się dostarczaniem słodyczy reklamowy, na których można nanieść dowolny nadruk czy też logo firmowe. W bogatym i ciągle rozwijanym asortymencie znajdziecie wiele produktów, które można w dowolny sposób spersonalizować. Dzięki temu oprócz wykorzystania tych produktów jako słodycze reklamowe mogą to też być słodycze, które znajdą się na weselnym stole. Mogą być po prostu upominkiem dla gości weselnych. Takie słodycze sprawiają, że u wielu osób na twarzy pojawia się uśmiech, który nie schodzi z twarzy.

Oferta firmy

Oferujemy różnego rodzaju słodycze reklamowe, które można również wykorzystać jako upominek dla gości. W grupie produktów, które oferujemy znajdziecie takie towary jak: cukierki, lizaki, gumy do żucia, czekolady, ciastka, miody, napoje, kawy, herbaty oraz wiele innych.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Zastanawiacie się co cechuje nietuzinkowy sklep internetowy Pyszne Krówki? Przede wszystkim zadowolenie naszych Klientów.
Poszukujesz nietuzinkowej formy reklamy dla swojej firmy? Pamiętajcie o tym, że warto postawić na prostą formę oraz jasny przekaz.
Zastanawiacie się w jaki sposób uświetnić wesele? Zastanówcie się nad upominkami dla gości w postaci miodów ślubnych.